מחנה הפראירית וחלוקה שווה בנטל

 

בשעה שהמוני גברים חילונים ,קוראים לאחיהם הגברים החרדים לשאת בנטל ולשרת בצבא. החלטתי שגם לי נמאס להיות פריירית ושגם אני רוצה שמישהו יישא איתי בנטל.

כן כן ,אני מדברת על הנטל  של החופש הגדול הזה , זה שמצליח להוציא ממני כל כך הרבה תסכולים

חייבת לשתף אתכם באיך נראה היום  שלי.:  שמתחיל ב06:00 בבוקר.כם,כלום לא השתנה חופש לא חופש אני עובדת.

אך בניגוד לשאר השנה לא כולם קמים .בחדר לידי ישנות שתי בנותי אשר עבורן השעה הזו היא אמצע הלילה.

הן ישנות וכך אני מוצאת  את עצמי מתמודדת לבד  עם חבורת בנים שבמשך השנה לא הצלחתי לגרד מהמיטה.אבל פתאום עכשיו בחופש ב06:00 כולם כבר על הרגליים צמאי אקשו ומתים מרעב.

מה יש לאכול??? קריאה שנשמעת עשר פעמים ביום למרות אין סוף קניות  ובישולים שאני עושה ואז זה מתחיל "תקפיצי אותי לשם" תקחי אותי לשם"  "אני צריכה שתקני לי.."  "את יכולה לקבוע לי תור ל.." "אני נוסעת ליומיים לחברה "  "לקחתי 100 ₪ מהארנק שלך" ועוד ועוד ועוד.

בעלי שהוא נושא מאוד רציני בנטל (מג"ד במשרה מלאה)מתקשר בשיא הטרוף כולו נופת צופים "בוקר טוב,מה שלומך איך עובר היום?" רוצה לדעת איך  עובר היום אני נובחת לטלפון :"אין לי כח,נמאס לי לאסוף את הילדים ב24:00 ממרכז הישוב כי יש פעילות לנוער ואני גרה על גבעה מרוחקת,נמאס לי לקחת את הבנים לחוג שחייה שעלה הון וממילא הם לא לומדים שם לשחות ,רבתי עם הבן הקטן בבוקר כי הוא לא רצה ללכת לקייטנה העדיף לקשט את קירות הבית באומנות עכשיוית ,הבת שלנו נרשמה לאלף פעילויות והיא כל הזמן צריכה כסף לנסיעות לבגדים ולפעילויות,ואני מסיעה ,מקפיצה,קונה,מקשיבה אהה ושכחתי  בין לבין אני עובדת,מנקה ,מבשלת ..."

מהצד השני של הקו שתיקה   "טוב חמודה שיהיה לך יום נעים" מה יום נעים אני צועקת אולי תעזור פה קצת בנטל? מצטער חמודה אני לא  יכול יש לי נטל אחר על הראש. את יודעת  שהתחתנתי איתך כי את כזאת מוצלחת ומוכשרת בטוח שתסתדרי..להתראות מתוקה"

אז זהו נמאס לי! שיתגייסו כבר החרדים והערבים ושאולי מישהו יעזור לי כבר לשאת בנטל-נמאס לי להיות פריירית!!!

 

 

 

הצטרפו אלינו! וקבלו את הפוסט הטרי ישר למייל האישי שלכם